Commerciële panden te koop in Serramazzoni
Hieronder ziet u commerciële panden en beleggingspanden in Serramazzoni. Klik op het beleggingspand in Serramazzoni of het commerciële pand in Serramazzoni waar u meer informatie over wilt. Vind commerciële panden te koop in Serramazzoni en beleggingspanden te koop in Serramazzoni hieronder. Veel plezier.
Helaas zijn er geen exacte overeenkomsten voor uw zoekopdracht. Wij stellen echter voor dat u de onderstaande woningen die vergelijkbaar zijn met uw zoekopdracht nader bekijkt, ook al voldoen ze niet perfect aan uw criteria. Vergeet niet dat u altijd de zoekfilter kunt gebruiken om uw zoekopdracht te verfijnen.
-
Ca. 240 m2 kantoor te huur in Bologna, Emilia-Romagna
- Ca. 8.300 EUR per maand
- Ca. 400 EUR /m2/jaar- excl service
-
Ca. 270 m2 kantoor te huur in Castel Guelfo di Bologna, Emilia-Romagna
- Ca. 1.900 EUR per maand
- Ca. 100 EUR /m2/jaar- excl service
-
Ca. 250 m2 kantoor te huur in Bologna, Emilia-Romagna
- Ca. 3.500 EUR per maand
- Ca. 150 EUR /m2/jaar- excl service
-
Ca. 750 m2 magazijn te huur in Castel Maggiore, Emilia-Romagna
- Ca. 3.700 EUR per maand
- Ca. 50 EUR /m2/jaar- excl service
-
Ca. 895 m2 magazijn te huur in Casalecchio di Reno, Emilia-Romagna
- Ca. 6.000 EUR per maand
- Ca. 100 EUR /m2/jaar- excl service
-
Ca. 100 m2 kantoor te huur in Bologna, Emilia-Romagna
- Ca. 1.200 EUR per maand
- Ca. 150 EUR /m2/jaar- excl service
-
Ca. 595 m2 kantoor te huur in Parma, Emilia-Romagna
- Ca. 7.000 EUR per maand
- Ca. 150 EUR /m2/jaar- excl service
-
Ca. 250 m2 kantoor te huur in Castel Maggiore, Emilia-Romagna
- Ca. 2.500 EUR per maand
- Ca. 100 EUR /m2/jaar- excl service
-
Ca. 625 m2 bedrijfspand te huur in Piacenza, Emilia-Romagna
- Ca. 2.000 EUR per maand
- Ca. 50 EUR /m2/jaar- excl service
-
Ca. 200 m2 bedrijfspand te huur in Riccione, Emilia-Romagna
- Ca. 40.000 EUR per maand
- Ca. 2.400 EUR /m2/jaar- excl service
-
Ca. 120 m2 kantoor te huur in Reggio nell'Emilia, Emilia-Romagna
- Ca. 850 EUR per maand
- Ca. 100 EUR /m2/jaar- excl service
-
Ca. 70 m2 winkel te huur in Reggio nell'Emilia, Emilia-Romagna
- Ca. 900 EUR per maand
- Ca. 150 EUR /m2/jaar- excl service
-
Ca. 200 m2 magazijn te huur in Casalecchio di Reno, Emilia-Romagna
- Ca. 1.500 EUR per maand
- Ca. 100 EUR /m2/jaar- excl service
-
Ca. 8.500 m2 bedrijfspand te huur in Bologna, Emilia-Romagna
- Ca. 1.200 EUR per maand
- Ca. 50 EUR /m2/jaar- excl service
-
Ca. 4.500 m2 bedrijfspand te huur in Bologna, Emilia-Romagna
- Ca. 700 EUR per maand
- Ca. 50 EUR /m2/jaar- excl service
-
Ca. 5.000 m2 bedrijfspand te huur in Bologna, Emilia-Romagna
- Ca. 700 EUR per maand
- Ca. 50 EUR /m2/jaar- excl service
-
Ca. 40 m2 winkel te huur in Anzola dell'Emilia, Emilia-Romagna
- Ca. 700 EUR per maand
- Ca. 200 EUR /m2/jaar- excl service
Veelgestelde vragen
Statistieken over de ontwikkeling van beschikbare commercieel onroerend goed te huur in Serramazzoni in de afgelopen maand
Zie ook
| Datum | |||
|---|---|---|---|
| 15. mei 2026 | 0 | 0 | 0 |
| 14. mei 2026 | 0 | 0 | 0 |
| 13. mei 2026 | 0 | 0 | 0 |
| 12. mei 2026 | 0 | 0 | 0 |
| 11. mei 2026 | 0 | 0 | 0 |
| 10. mei 2026 | 0 | 0 | 0 |
| 9. mei 2026 | 0 | 0 | 0 |
| 8. mei 2026 | 0 | 0 | 0 |
| 7. mei 2026 | 0 | 0 | 0 |
| 6. mei 2026 | 0 | 0 | 0 |
| 5. mei 2026 | 0 | 0 | 0 |
| 4. mei 2026 | 0 | 0 | 0 |
| 3. mei 2026 | 0 | 0 | 0 |
| 2. mei 2026 | 0 | 0 | 0 |
| 1. mei 2026 | 0 | 0 | 0 |
| 30. april 2026 | 0 | 0 | 0 |
| 29. april 2026 | 0 | 0 | 0 |
| 28. april 2026 | 0 | 0 | 0 |
| 27. april 2026 | 0 | 0 | 0 |
| 26. april 2026 | 0 | 0 | 0 |
| 25. april 2026 | 0 | 0 | 0 |
| 24. april 2026 | 0 | 0 | 0 |
| 23. april 2026 | 0 | 0 | 0 |
| 22. april 2026 | 0 | 0 | 0 |
| 21. april 2026 | 0 | 0 | 0 |
| 20. april 2026 | 0 | 0 | 0 |
| 19. april 2026 | 0 | 0 | 0 |
| 18. april 2026 | 0 | 0 | 0 |
| 17. april 2026 | 0 | 0 | 0 |