Winkels te koop in Liberec
Hieronder ziet u winkels en winkels te koop staan in Liberec. Klik op winkels of winkel in Liberec, waar u meer informatie over wilt. Zoek winkel te koop of winkel te koop staan in Liberec hieronder. Veel plezier.
Helaas zijn er geen exacte overeenkomsten voor uw zoekopdracht. Wij stellen echter voor dat u de onderstaande woningen die vergelijkbaar zijn met uw zoekopdracht nader bekijkt, ook al voldoen ze niet perfect aan uw criteria. Vergeet niet dat u altijd de zoekfilter kunt gebruiken om uw zoekopdracht te verfijnen.
-
Ca. 35 m2 bedrijfspand te huur in Liberec, Liberecký kraj
- Ca. 5.200 EUR per maand
- Ca. 1.900 EUR /m2/jaar- excl service
-
Ca. 80 m2 bedrijfspand te huur in Liberec, Liberecký kraj
- Ca. 28.700 EUR per maand
- Ca. 4.400 EUR /m2/jaar- excl service
-
Ca. 1.160 m2 bedrijfspand te huur in Liberec, Liberecký kraj
- Ca. 32.000.000 CZK per maand
- Ca. 331.300 CZK /m2/jaar- excl service
-
Ca. 30 m2 bedrijfspand te huur in Liberec, Liberecký kraj
- Ca. 3.000 EUR per maand
- Ca. 1.200 EUR /m2/jaar- excl service
-
Ca. 15 m2 bedrijfspand te huur in Liberec, Liberecký kraj
- Ca. 2.200 EUR per maand
- Ca. 2.050 EUR /m2/jaar- excl service
-
Ca. 10 m2 bedrijfspand te huur in Liberec, Liberecký kraj
- Ca. 1.200 EUR per maand
- Ca. 1.200 EUR /m2/jaar- excl service
-
Ca. 20 m2 bedrijfspand te huur in Liberec, Liberecký kraj
- Ca. 2.400 EUR per maand
- Ca. 1.450 EUR /m2/jaar- excl service
-
Ca. 520 m2 bedrijfspand te huur in Liberec, Liberecký kraj
- Ca. 10.400 EUR per maand
- Ca. 250 EUR /m2/jaar- excl service
-
Ca. 50 m2 bedrijfspand te huur in Jablonec nad Nisou, Liberecký kraj
- Ca. 17.000 EUR per maand
- Ca. 4.100 EUR /m2/jaar- excl service
-
Ca. 60 m2 bedrijfspand te huur in Jablonec nad Nisou, Liberecký kraj
- Ca. 33.000 EUR per maand
- Ca. 6.600 EUR /m2/jaar- excl service
-
Ca. 5 m2 bedrijfspand te huur in Jablonec nad Nisou, Liberecký kraj
- Ca. 6.000 EUR per maand
- Ca. 12.000 EUR /m2/jaar- excl service
-
Ca. 10 m2 bedrijfspand te huur in Liberec, Liberecký kraj
- Ca. 1.500 EUR per maand
- Ca. 1.800 EUR /m2/jaar- excl service
-
Ca. 260 m2 bedrijfspand te huur in Liberec, Liberecký kraj
- Ca. 28.000 EUR per maand
- Ca. 1.300 EUR /m2/jaar- excl service
-
Ca. 120 m2 bedrijfspand te huur in Liberec, Liberecký kraj
- Ca. 9.800 EUR per maand
- Ca. 1.000 EUR /m2/jaar- excl service
-
Ca. 90 m2 bedrijfspand te huur in Liberec, Liberecký kraj
- Ca. 14.800 EUR per maand
- Ca. 1.950 EUR /m2/jaar- excl service
-
Ca. 365 m2 bedrijfspand te huur in Liberec, Liberecký kraj
- Ca. 38.000 EUR per maand
- Ca. 1.250 EUR /m2/jaar- excl service
-
Bedrijfspand te huur in Liberec, Liberecký kraj
- Ca. 28.500 EUR per maand
-
Ca. 15 m2 bedrijfspand te huur in Liberec, Liberecký kraj
- Ca. 1.550 EUR per maand
- Ca. 1.450 EUR /m2/jaar- excl service
Veelgestelde vragen
Statistieken over de ontwikkeling van beschikbare winkels te huur in Liberec in de afgelopen maand
Zie ook
| Datum | |||
|---|---|---|---|
| 18. mei 2026 | 0 | 0 | 0 |
| 17. mei 2026 | 0 | 0 | 0 |
| 16. mei 2026 | 0 | 0 | 0 |
| 15. mei 2026 | 0 | 0 | 0 |
| 14. mei 2026 | 0 | 0 | 0 |
| 13. mei 2026 | 0 | 0 | 0 |
| 12. mei 2026 | 0 | 0 | 0 |
| 11. mei 2026 | 0 | 0 | 0 |
| 10. mei 2026 | 0 | 0 | 0 |
| 9. mei 2026 | 0 | 0 | 0 |
| 8. mei 2026 | 0 | 0 | 0 |
| 7. mei 2026 | 0 | 0 | 0 |
| 6. mei 2026 | 0 | 0 | 0 |
| 5. mei 2026 | 0 | 0 | 0 |