Commerciële panden te koop in Şoldanu
Hieronder ziet u commerciële panden en beleggingspanden in Şoldanu. Klik op het beleggingspand in Şoldanu of het commerciële pand in Şoldanu waar u meer informatie over wilt. Vind commerciële panden te koop in Şoldanu en beleggingspanden te koop in Şoldanu hieronder. Veel plezier.
Helaas zijn er geen exacte overeenkomsten voor uw zoekopdracht. Wij stellen echter voor dat u de onderstaande woningen die vergelijkbaar zijn met uw zoekopdracht nader bekijkt, ook al voldoen ze niet perfect aan uw criteria. Vergeet niet dat u altijd de zoekfilter kunt gebruiken om uw zoekopdracht te verfijnen.
-
Ca. 770 m2 bedrijfspand te huur in Piteşti, Sud Muntenia
- Ca. 4.900 EUR per maand
- Ca. 100 EUR /m2/jaar- excl service
-
Ca. 35 m2 bedrijfspand te huur in Ploieşti, Sud Muntenia
- Ca. 500 RON per maand
- Ca. 150 RON /m2/jaar- excl service
-
Ca. 160 m2 bedrijfspand te huur in Ploieşti, Sud Muntenia
- Ca. 4.500 EUR per maand
- Ca. 350 EUR /m2/jaar- excl service
-
Ca. 20 m2 bedrijfspand te huur in Mioveni, Sud Muntenia
- Ca. 2.000 EUR per maand
- Ca. 1.350 EUR /m2/jaar- excl service
-
Ca. 105 m2 bedrijfspand te huur in Videle, Sud Muntenia
- Ca. 250.000 RON per maand
- Ca. 28.550 RON /m2/jaar- excl service
-
Ca. 75 m2 bedrijfspand te huur in Ploieşti, Sud Muntenia
- Ca. 800 RON per maand
- Ca. 150 RON /m2/jaar- excl service
-
Ca. 60 m2 bedrijfspand te huur in Ploieşti, Sud Muntenia
- Ca. 500 EUR per maand
- Ca. 100 EUR /m2/jaar- excl service
-
Ca. 50 m2 bedrijfspand te huur in Piteşti, Sud Muntenia
- Ca. 500 EUR per maand
- Ca. 100 EUR /m2/jaar- excl service
-
Ca. 1.500 m2 bedrijfspand te huur in Mărăcineni, Sud Muntenia
- Ca. 7.500 EUR per maand
- Ca. 50 EUR /m2/jaar- excl service
-
Ca. 120 m2 bedrijfspand te huur in Ploieşti, Sud Muntenia
- Ca. 500 RON per maand
- Ca. 50 RON /m2/jaar- excl service
-
Ca. 100 m2 bedrijfspand te huur in Piteşti, Sud Muntenia
- Ca. 450 RON per maand
- Ca. 50 RON /m2/jaar- excl service
-
Ca. 35 m2 bedrijfspand te huur in Piteşti, Sud Muntenia
- Ca. 1.000 RON per maand
- Ca. 350 RON /m2/jaar- excl service
-
Ca. 50 m2 bedrijfspand te huur in Ploieşti, Sud Muntenia
- Ca. 500 RON per maand
- Ca. 100 RON /m2/jaar- excl service
-
Ca. 1.175 m2 bedrijfspand te huur in Băicoi, Sud Muntenia
- Ca. 700 RON per maand
- Ca. 50 RON /m2/jaar- excl service
-
Ca. 500 m2 bedrijfspand te huur in Ploieşti, Sud Muntenia
- Ca. 6.000 RON per maand
- Ca. 150 RON /m2/jaar- excl service
-
Ca. 230 m2 bedrijfspand te huur in Piteşti, Sud Muntenia
- Ca. 1.350 RON per maand
- Ca. 50 RON /m2/jaar- excl service
-
Ca. 35 m2 bedrijfspand te huur in Ploieşti, Sud Muntenia
- Ca. 500 RON per maand
- Ca. 150 RON /m2/jaar- excl service
-
Ca. 75 m2 bedrijfspand te huur in Ploieşti, Sud Muntenia
- Ca. 1.350 RON per maand
- Ca. 200 RON /m2/jaar- excl service
Veelgestelde vragen
Statistieken over de ontwikkeling van beschikbare commercieel onroerend goed te huur in Şoldanu in de afgelopen maand
Zie ook
| Datum | |||
|---|---|---|---|
| 15. mei 2026 | 0 | 0 | 0 |
| 14. mei 2026 | 0 | 0 | 0 |
| 13. mei 2026 | 0 | 0 | 0 |
| 12. mei 2026 | 0 | 0 | 0 |
| 11. mei 2026 | 0 | 0 | 0 |
| 10. mei 2026 | 0 | 0 | 0 |
| 9. mei 2026 | 0 | 0 | 0 |