Commerciële panden te koop in Unternberg
Hieronder ziet u commerciële panden en beleggingspanden in Unternberg. Klik op het beleggingspand in Unternberg of het commerciële pand in Unternberg waar u meer informatie over wilt. Vind commerciële panden te koop in Unternberg en beleggingspanden te koop in Unternberg hieronder. Veel plezier.
Helaas zijn er geen exacte overeenkomsten voor uw zoekopdracht. Wij stellen echter voor dat u de onderstaande woningen die vergelijkbaar zijn met uw zoekopdracht nader bekijkt, ook al voldoen ze niet perfect aan uw criteria. Vergeet niet dat u altijd de zoekfilter kunt gebruiken om uw zoekopdracht te verfijnen.
-
Ca. 20 m2 kantoor te huur in Nußdorf am Haunsberg, Salzburg (region)
- Ca. 700 EUR per maand
- Ca. 400 EUR /m2/jaar- excl service
-
Ca. 30 m2 bedrijfspand te huur in Salzburg, Salzburg (region)
- Ca. 50 EUR /m2/jaar- excl service
-
Ca. 50 m2 bedrijfspand te huur in Salzburg, Salzburg (region)
- Ca. 50 EUR /m2/jaar- excl service
-
Winkel te huur in Salzburg, Salzburg (region)
- Ca. 5.650 EUR per maand
-
Ca. 40 m2 kantoor te huur in Bad Gastein, Salzburg (region)
- Ca. 700 EUR per maand
- Ca. 200 EUR /m2/jaar- excl service
-
Winkel te huur in Salzburg, Salzburg (region)
- Ca. 1.850 EUR per maand
-
Kantoor te huur in Salzburg, Salzburg (region)
- Ca. 1.500 EUR per maand
-
Ca. 135 m2 bedrijfspand te huur in Salzburg, Salzburg (region)
- Ca. 50 EUR /m2/jaar- excl service
-
Ca. 100 m2 bedrijfspand te huur in Lamprechtshausen, Salzburg (region)
- Ca. 50 EUR /m2/jaar- excl service
-
Ca. 245 m2 bedrijfspand te huur in Salzburg, Salzburg (region)
- Ca. 50 EUR /m2/jaar- excl service
-
Winkel te huur in Adnet, Salzburg (region)
- Ca. 800 EUR per maand
-
Ca. 20 m2 bedrijfspand te huur in Hallein, Salzburg (region)
- Ca. 300 EUR /m2/jaar- excl service
-
Ca. 510 m2 bedrijfspand te huur in Grödig, Salzburg (region)
- Ca. 50 EUR /m2/jaar- excl service
-
Ca. 25 m2 kantoor te huur in Bergheim, Salzburg (region)
- Ca. 350 EUR per maand
- Ca. 200 EUR /m2/jaar- excl service
-
Ca. 90 m2 bedrijfspand te huur in Salzburg, Salzburg (region)
- Ca. 50 EUR /m2/jaar- excl service
Veelgestelde vragen
Statistieken over de ontwikkeling van beschikbare commercieel onroerend goed te huur in Unternberg in de afgelopen maand
Zie ook
| Datum | |||
|---|---|---|---|
| 21. mei 2026 | 0 | 0 | 0 |
| 20. mei 2026 | 0 | 0 | 0 |
| 19. mei 2026 | 0 | 0 | 0 |
| 18. mei 2026 | 0 | 0 | 0 |
| 17. mei 2026 | 0 | 0 | 0 |
| 16. mei 2026 | 0 | 0 | 0 |
| 15. mei 2026 | 0 | 0 | 0 |
| 14. mei 2026 | 0 | 0 | 0 |
| 13. mei 2026 | 0 | 0 | 0 |
| 12. mei 2026 | 0 | 0 | 0 |
| 11. mei 2026 | 0 | 0 | 0 |
| 10. mei 2026 | 0 | 0 | 0 |
| 9. mei 2026 | 0 | 0 | 0 |
| 8. mei 2026 | 0 | 0 | 0 |
| 7. mei 2026 | 0 | 0 | 0 |
| 6. mei 2026 | 0 | 0 | 0 |
| 5. mei 2026 | 0 | 0 | 0 |
| 4. mei 2026 | 0 | 0 | 0 |