Commerciële panden te koop in Steyr
Hieronder ziet u commerciële panden en beleggingspanden in Steyr. Klik op het beleggingspand in Steyr of het commerciële pand in Steyr waar u meer informatie over wilt. Vind commerciële panden te koop in Steyr en beleggingspanden te koop in Steyr hieronder. Veel plezier.
Helaas zijn er geen exacte overeenkomsten voor uw zoekopdracht. Wij stellen echter voor dat u de onderstaande woningen die vergelijkbaar zijn met uw zoekopdracht nader bekijkt, ook al voldoen ze niet perfect aan uw criteria. Vergeet niet dat u altijd de zoekfilter kunt gebruiken om uw zoekopdracht te verfijnen.
-
Winkel te huur in Leonding, Oberösterreich
- Ca. 900 EUR per maand
-
Ca. 120 m2 productie te huur in Traun, Oberösterreich
- Ca. 1.700 EUR per maand
- Ca. 150 EUR /m2/jaar- excl service
-
Bedrijfspand te huur in Scharnstein, Oberösterreich
- Ca. 800 EUR /m2/jaar- excl service
-
Ca. 190 m2 winkel te huur in Schleißheim, Oberösterreich
- Ca. 1.250 EUR per maand
- Ca. 100 EUR /m2/jaar- excl service
-
Ca. 105 m2 bedrijfspand te huur in Traun, Oberösterreich
- Ca. 50 EUR /m2/jaar- excl service
-
Ca. 25 m2 bedrijfspand te huur in Enns, Oberösterreich
- Ca. 50 EUR /m2/jaar- excl service
-
Ca. 220 m2 bedrijfspand te huur in Kirchdorf am Inn, Oberösterreich
- Ca. 1.550 EUR per maand
- Ca. 100 EUR /m2/jaar- excl service
-
Ca. 55 m2 bedrijfspand te huur in Schleißheim, Oberösterreich
- Ca. 700 EUR per maand
- Ca. 150 EUR /m2/jaar- excl service
-
Ca. 435 m2 bedrijfspand te huur in Leonding, Oberösterreich
- Ca. 50 EUR /m2/jaar- excl service
-
Kantoor te huur in Kefermarkt, Oberösterreich
- Ca. 500 EUR /m2/jaar- excl service
-
Ca. 130 m2 bedrijfspand te huur in Leonding, Oberösterreich
- Ca. 1.200 EUR per maand
- Ca. 100 EUR /m2/jaar- excl service
Veelgestelde vragen
Statistieken over de ontwikkeling van beschikbare commercieel onroerend goed te huur in Steyr in de afgelopen maand
Zie ook
| Datum | |||
|---|---|---|---|
| 21. mei 2026 | 0 | 0 | 0 |
| 20. mei 2026 | 0 | 0 | 0 |
| 19. mei 2026 | 0 | 0 | 0 |
| 18. mei 2026 | 0 | 0 | 0 |
| 17. mei 2026 | 0 | 0 | 0 |
| 16. mei 2026 | 0 | 0 | 0 |
| 15. mei 2026 | 0 | 0 | 0 |
| 14. mei 2026 | 0 | 0 | 0 |
| 13. mei 2026 | 0 | 0 | 0 |
| 12. mei 2026 | 0 | 0 | 0 |
| 11. mei 2026 | 0 | 0 | 0 |
| 10. mei 2026 | 0 | 0 | 0 |
| 9. mei 2026 | 0 | 0 | 0 |
| 8. mei 2026 | 0 | 0 | 0 |
| 7. mei 2026 | 0 | 0 | 0 |
| 6. mei 2026 | 0 | 0 | 0 |
| 5. mei 2026 | 0 | 0 | 0 |
| 4. mei 2026 | 0 | 0 | 0 |
| 3. mei 2026 | 0 | 0 | 0 |
| 2. mei 2026 | 0 | 0 | 0 |
| 1. mei 2026 | 0 | 0 | 0 |
| 30. april 2026 | 0 | 0 | 0 |
| 29. april 2026 | 0 | 0 | 0 |
| 28. april 2026 | 0 | 0 | 0 |
| 27. april 2026 | 0 | 0 | 0 |
| 26. april 2026 | 0 | 0 | 0 |