Commerciële panden te koop in Loksa
Hieronder ziet u commerciële panden en beleggingspanden in Loksa. Klik op het beleggingspand in Loksa of het commerciële pand in Loksa waar u meer informatie over wilt. Vind commerciële panden te koop in Loksa en beleggingspanden te koop in Loksa hieronder. Veel plezier.
Helaas zijn er geen exacte overeenkomsten voor uw zoekopdracht. Wij stellen echter voor dat u de onderstaande woningen die vergelijkbaar zijn met uw zoekopdracht nader bekijkt, ook al voldoen ze niet perfect aan uw criteria. Vergeet niet dat u altijd de zoekfilter kunt gebruiken om uw zoekopdracht te verfijnen.
-
Ca. 320 m2 kantoor te huur in Põhja-Tallinn, Tallinn
- Ca. 6.450 EUR per maand
- Ca. 250 EUR /m2/jaar- excl service
-
Ca. 105 m2 kantoor te huur in Tallinn Kesklinna, Tallinn
- Ca. 1.550 EUR per maand
- Ca. 200 EUR /m2/jaar- excl service
-
Ca. 200 m2 kantoor te huur in Tallinn Mustamäe, Tallinn
- Ca. 2.650 EUR per maand
- Ca. 150 EUR /m2/jaar- excl service
-
Ca. 125 m2 kantoor te huur in Põhja-Tallinn, Tallinn
- Ca. 600 EUR per maand
- Ca. 50 EUR /m2/jaar- excl service
-
Ca. 1.090 m2 kantoor te huur in Tallinn Kesklinna, Tallinn
- Ca. 8.200 EUR per maand
- Ca. 100 EUR /m2/jaar- excl service
-
Ca. 35 m2 kantoor te huur in Tallinn Kesklinna, Tallinn
- Ca. 350 EUR per maand
- Ca. 100 EUR /m2/jaar- excl service
-
Ca. 695 m2 bedrijfspand te huur in Kiili, Harju
- Ca. 5.350 EUR per maand
- Ca. 100 EUR /m2/jaar- excl service
-
Ca. 125 m2 kantoor te huur in Põhja-Tallinn, Tallinn
- Ca. 650 EUR per maand
- Ca. 50 EUR /m2/jaar- excl service
-
Ca. 55 m2 kantoor te huur in Tallinn Kristiine, Tallinn
- Ca. 400 EUR per maand
- Ca. 100 EUR /m2/jaar- excl service
-
Ca. 35 m2 kantoor te huur in Tallinn Kesklinna, Tallinn
- Ca. 250 EUR per maand
- Ca. 100 EUR /m2/jaar- excl service
-
Ca. 15 m2 kantoor te huur in Saue, Harju
- Ca. 100 EUR per maand
- Ca. 50 EUR /m2/jaar- excl service
Veelgestelde vragen
Statistieken over de ontwikkeling van beschikbare commercieel onroerend goed te huur in Loksa in de afgelopen maand
Zie ook
| Datum | |||
|---|---|---|---|
| 11. mei 2026 | 1 | 0 | 0 |
| 10. mei 2026 | 1 | 1 | 1 |
| 9. mei 2026 | 1 | 0 | 0 |
| 22. april 2026 | 1 | 0 | 0 |
| 21. april 2026 | 1 | 1 | 1 |
| 20. april 2026 | 1 | 0 | 0 |
Statistieken over momenteel beschikbare bedrijfsruimtes te koop in Loksa in Estland
Bekijk ook
| Totaal | |
|---|---|
| Beschikbare panden | 0 |
| Nieuw pand sinds gisteren | 0 |
| Panden verhuurd sinds gisteren | 0 |
| Totaal beschikbare m2 | 0 |
| Gemiddelde prijs per m2 per jaar exkl. | NaN |